Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Pokazaliśmy, że Mazowsze liczy się dla Polski! Dziękujemy!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 spisano ponad 95% mieszkań w kraju. Jako najludniejsze województwo mamy w tym znaczący udział i każdy mieszkaniec Mazowsza, który wziął udział w spisie, powinien mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. 

08.10.2021
więcej

Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój – wkrótce rusza tzw. duży nabór wniosków

31 października rozpocznie się nabór dla zakładów przetwórczych w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski do 29 listopada 2021 r.

06.10.2021
więcej

Mazowieckie Syreny+ – rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania i alarmowania ludności

05.10.2021
więcej

UWAGA. ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MIEJSCOWOŚCI BARCHÓW

Od dnia 04.10.2021 r. do odwołania zostanie zamknięta prawa część jezdni (zgodnie z kilometrażem) na odcinku od stacji PKP „BARCHÓW” do miejscowości Barchów (zgodnie z załączoną mapą) oraz kontynuowany będzie ruch jednokierunkowy w kierunku stacji PKP (zamknięta dla ruchu będzie relacja stacja PKP „BARCHÓW” - m. Barchów). Zalecany objazd od Kalisk do Łochowa przez m. Budziska. Przepraszamy za utrudnienia.

04.10.2021
więcej

Ogłoszenie Poczty Polskiej

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencję Pocztową w miejscowości Ostrówek.

Poczta zapewnia: szkolenie, stałe wynagrodzenie, a przy wyższych obrotach – atrakcyjną prowizję!

Wymagana jest zarejestrowana działalność gospodarcza, dysponowanie prawem do lokalu. Istnieje możliwość uruchomienia agencji w miejscu obecnie prowadzonej działalności handlowo-usługowej.

Więcej informacji: tel. 22 557 96 63

e-mail: aneta.kowalczyk1@poczta-polska.pl

28.09.2021
więcej