Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Nakręć film o spisie i wygrywaj!

Taka historia zdarza się raz na 10 lat! Przygotuj krótki maksymalnie dwuminutowy film zachęcający do udziału w spisie powszechnym. Masz szanse na atrakcyjne nagrody, w tym telewizyjną emisję Twojego dzieła!

Nakręć film o spisie i wygrywaj!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to dla każdego z nas dobra okazja do zastanowienia się nad naszym życiem: sięgnięcia do wspomnień z przeszłości, ale też snucia planów na najbliższe lata. To także moment refleksji, nie tylko nad naszą przyszłością, ale również  naszego kraju oraz miejsca, w którym mieszkamy: naszej gminy, miasta lub wsi. To właśnie w oparciu o dane przekazywane w spisie będą podejmowane decyzje dotyczące przyszłości i rozwoju Twojej miejscowości, mające w konsekwencji wpływ m.in. na jakość Twojego życia. Dlatego spis jest tak ważny i należy wziąć w nim udział! ...

09.07.2021
więcej

Uwaga!!! Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Barchów!!!

Od dnia 14 lipca (środa) godz. 7:00 zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu (częściowe zamknięcie - wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na części jezdni - wjazd możliwy od DK 50)

na drodze powiatowej 4201W w miejscowości Barchów.

09.07.2021
więcej

Ostrzeżenie IMiGW

09.07.2021
więcej

Nowa koncepcja skrzyżowania dwupoziomowego w Łojewie

Nowa koncepcja skrzyżowania dwupoziomowego w Łojewie przygotowana przez PKP PLK S.A po spotkaniach z mieszkańcami w terenie.

Po likwidacji przejazdu w poziomie szyn powstaną dwa obiekty:  wiadukt dla samochodów, przejście dla pieszych i rowerzystów pod torami.

 

Uwagi do koncepcji skrzyżowania dwupoziomowego w Łojewie prosimy składać do 20 lipca 2021 r. w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Łochowie lub drogą elektroniczną: drogi@gminalochow.pl  (w tytule wiadomości proszę napisać „uwagi do koncepcji skrzyżowania dwupoziomowego w Łojewie”)

07.07.2021
więcej

#SzczepimySię w Gminie Łochów

07.07.2021
więcej