Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Badania ankietowe

Urząd Statystyczny w Warszawie od wielu lat realizuje za pośrednictwem ankieterów statystycznych, na terenie województwa mazowieckiego, badania ankietowe prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny.

09.03.2020
więcej

Kontakt telefoniczny w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem dla mieszkańców Powiatu Węgrowskiego.

04.03.2020
więcej

Komunikat Ministerstwa Zdrowia - co musisz wiedzieć o koronawirusie

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w północnych Włoszech, Chinach, Korei Południowej, Iranie, Japonii, Tajlandii, Wietnamie, Singapurze lub Tajwanie i zaobserwowałeś u siebie objawy, takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem, to

lub

  • zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

800 190 590 - numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem

 

28.02.2020
więcej

Dopłaty 2020: ARiMR przyjmuje oświadczenia od 2 marca

Rolnicy prowadzący małe gospodarstwa również w tym roku będą mogli złożyć zamiast e-wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020 papierowe oświadczenie potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku z roku poprzedniego. W tym roku termin rozpocznie się 2 marca i potrwa do 15 kwietnia 2020 r.

27.02.2020
więcej

Uwaga! Ważna informacja!

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z informacjami, że od jakiegoś czasu na terenie Gminy Łochów pojawiają się osoby, które zachęcają do podpisywania umów dotyczących montażu instalacji solarnych i fotowoltaicznych, informujemy, że Gmina Łochów obecnie nie prowadzi naboru do programu Odnawialne Źródła Energii.

Informujemy również, że jeżeli w przyszłości pojawi się możliwość kolejnej edycji programu OZE z dofinansowaniem dla Mieszkańców zostaną Państwo o tym powiadomieni.

 

26.02.2020
więcej