Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Oświadczenie Dyrektora Samorządowego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łochowie w sprawie domniemanego zniszczenia bud dla bezdomnych psów

Oświadczenie Dyrektora Samorządowego Zakładu Gospodarki Komunalnej
w Łochowie

w sprawie domniemanego zniszczenia bud dla bezdomnych psów

W internecie pojawiła się nieprawdziwa informacja rzekomego zniszczenia bud dla bezdomnych psów na terenie gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Łojew. Informacje zamieściła jedna z wolontariuszek, która współuczestniczy w opiece nad zwierzętami na terenie gminy. Wpisem na swoim osobistym profilu oskarżyła mnie o znęcanie się nad dwoma psami sugerując jednocześnie, że na moje polecenie psy te doznały krzywdy.

21.12.2020
więcej

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2021 ROK

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2021 ROK do pobrania. Proszę kliknąć swój rejon i pobrać harmonogram odpadów.

18.12.2020
więcej

Ważna informacja dla osób podróżujących przez Jadów

Od dnia 11.12.2020 został oddany do użytkowania przebudowywany dotychczas most w Zawiszynie na rzece Osownica w ciągu drogi wojewódzkiej nr 636.

Można już korzystać z tej drogi!

Natomiast od dnia 15.12.2020 zostanie zamknięty most w miejscowości Wójty w ciągu drogi powiatowej4344W która stanowiła objazd dla zamkniętej do tej pory drogi wojewódzkiej.

11.12.2020
więcej

Informacja

Biedronka (Jeronimo Martins) aby przeciwdziałać marnowaniu żywności zaprasza przedstawicieli lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego do wypełnienia formularza na stronie www.biedronka.pl/pl/kontakt-opp i odbierania żywności
z pobliskich sklepów Biedronka i przekazywanie jej osobom potrzebującym.

08.12.2020
więcej

Wypełniasz PIT dla pracownika - wpisz poprawny PESEL lub NIP

Podaj właściwy PESEL lub NIP pracownika

  • Jako płatnik (pracodawca) masz obowiązek podać w formularzu podatkowym poprawny PESEL lub NIP podatnika (pracownika).
  • Pozwoli to na szybką identyfikację podatnika przez urząd skarbowy i umożliwi mu wywiązanie się z obowiązków podatkowych.
  • Dzięki temu Twój pracownik będzie mógł między innymi skorzystać z usługi Twój e-PIT i rozliczyć podatek dochodowy łatwo bez wychodzenia z domu.
04.12.2020
więcej