Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Dzień Ziemi 2013

b55f1241b3a2b3911fb3182f7cfef165.JPG

Lasy Państwowe i Nadleśnictwo w Łochowie 21 kwietnia 2013r. obchodziło Dzień Ziemi - Ekopiknik Rodzinny.

Wszyscy dbający o środowisko w którym mieszka, szanujący Ziemię mogli cieszyć się świętowaniem na terenie Nadleśnictwa w Łochowie, ul. Wyszkowska 21. Mnóstwo atrakcji, konkursów,  stoisk z pamiątkami i ekologiczną żywnością dla dzieci i dorosłych.

Ekopiknik rodzinny oficjalnie otworzyli Nadleśniczy Nadleśnictwa Łochów oraz Burmistrz Łochowa.

Ważnym punktem tego programu była zbiórka elektorśmieci, a wzamian za to otrzymywało się sadzonkę drzewka oraz uczestnictwo w losowaniu nagród.

To chyba jedyny czas, gdzie każdy mógł zwiedzić Wyłuszczarnię Nasion i szczegółowo dowiedzieć się od pana leśniczego wszystkiego o naszych lasach, jego powstawaniu oraz co się dzieje w wyłuszczarni nasion, czym tutaj zajmują się leśnicy - strażnicy i opiekunowie naszych pięknych lasów.

Niezmiernie ciekawy i widowiskowy był spektakl teatru MAKATA w reżyserii Artura Lisa. Zdjęcia i filmy nie oddają charakteru i klimatu tego co przeżywa się będąc uczestnikiem w tym przedstawieniu. Aktorzy grali naprawdę całym sobą, dało się wczuć w ich rolę, w to co chcą przekazać Tobie i każdemu z widzów będących na scenie - a scena to plener wśród widzów.

Teatr MAKATA da się pokochać do pierwszego wejrzenia na żywo! Polecam!

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik