Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Mali mieszkańcy Gminy Łochów w Urzędzie Mjejskim.

4d0321351f78a7a98a1934c933597602.jpg

1 czerwca2017 r. Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski i Wiceburmistrz Małgorzata Łotarska przyjęli  niecodziennych gości. Do Urzędu Miejskiego przybyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łochowie wraz z Panią Dyrektor Magdaleną Sobiczewską.

Swoją wizytą maluchy wniosły mnóstwo radości z zaciekawieniem przyglądając się
i słuchając tego co ma dla nich do powiedzenia Burmistrz. Pobyt małych mieszkańców Łochowa  w urzędzie rozpoczął się od wizyty w Sali Konferencyjnej. Dzieci były szczególnie zainteresowane specyfiką pełnienia funkcji włodarza gminy. Burmistrz opowiedział dzieciom o pracy urzędników i funkcji urzędu w gminie.

Nie obyło się bez zwiedzania budynku, dzieci odwiedziły Salę Ślubów i słuchały z zaciekawieniem co na temat pracy w Urzędzie Stanu Cywilnego ma do powiedzenia Pani Renata Wojtasiewicz – zastępca Kierownika USC.

Wizytowały również pokój Ośrodka Pomocy Społecznej gdzie Pani Jadwiga Mielcarz wyjaśniła na czym polega funkcja takiej jednostki w Gminie Łochów.

Okazało się też, że wśród dzieci są też takie, które chcą zostać Skarbnikiem. Zachwycone tym co mówi o swojej pracy Pani Skarbnik Maria Komuda, kilkoro z nich zgłosiło chęć zdobycia takiego zawodu.

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszył się gabinet Burmistrza i Jego fotel ale i tak najwygodniejszym dla dzieci okazał się fotel Pani Wiceburmistrz!

Na zakończenie miłego spotkania dzieci otrzymały baloniki i słodkości oraz najlepsze życzenia.

 

autor: A.Szcześnik