Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Narodowe Czytanie 2014

8e7ae3c4684cc1f55e97dc526dee5848.JPG

Już po raz kolejny na terenie Łochowa miłośnicy książek, lubiący czytać mogli spotkać się i razem poczytać ,,Trylogię’’ Henryka Sienkiewicza. Tym razem to kulturalne wydarzenie miało miejsce w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Szdzewiczowej w Łochowie zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną im Medarda Downarowicza w Łochowie dnia 9 września 2014r.

W tym roku  Prezydent ogłosił w całym kraju Narodowe Czytanie 2014 dzieł Henryka Sienkiewicza i równie ciekawie na naszym terenie zostało to wydarzenie poprowadzone - przez aktora Piotra Wawra oraz młodzieży z teatru „ŁOSCEMIŁ”.

Nowych pasjonatów, lubiący świat książek i świat z nim związany zapraszamy za rok, a dla tych którzy już nie mogą doczekać się odkrywać nowe tajemnice w zapisanych kartach książek zapraszamy do Biblioteki Publicznej im. Medarda Downarowicza w Łochowie.

autor: A.Szcześnik