Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Aktualizacja Strategii dla Gminy Łochów


ostatnai modyfikacja: 23.10.2015
dodane: 14.10.2015

 Zaproszenie

na

I Warsztat dotyczący aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Łochów

Burmistrz Łochowa serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie mającym na celu aktualizację Strategii Rozwoju Gminy Łochów. W trakcie warsztatu podjęte zostaną tematy mające na celu wypracowanie dokumentu który będzie wskazywał kierunki działań wpływające na rozwój gminy w najbliższych latach. Uważam, że Państwa udział w warsztacie okaże się niezwykle cenny i pozwoli na wypracowanie dobrego dokumentu z odpowiednią dla Gminy Łochów Strategią Rozwoju.

 

Warsztat odbędzie się w dniu 23 października 2015r. godz. 12:00
w Sali Konferencyjnej Liceum Ogólnokształcącego w Łochowie
ul. Wyspiańskiego 18

 

Serdecznie zapraszam do udziału w warsztacie.

 

           

    Z up. Burmistrza Łochowa

  

 /-/Urszula Anna Kalinowska

autor: M.Dybka


przejdź do archiwum wiadomości