Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

BEZPŁATNY AUTOKAR NA WYBORY


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 18.10.2018

Urząd Miejski w Łochowie informuje o rozkładzie jazdy autokaru uruchomionego w celu dowozu mieszkańców do Obwodowych Komisji Wyborczych podczas WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 21 października 2018 r. (niedziela).

 

Mieszkańcy Gminy Łochów będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu do lokali wyborczych , zgodnie z poniższym rozkładem:

 

BUDZISKA(k. Kościoła) 11:30

 

KALISKA 12:15

 

BARCHÓW (świetlica) 13:00

 

ŁOSIEWICE (od torów) 14:30

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

Urząd Miejski w Łochowie informuje o rozkładzie jazdy autokaru uruchomionego w celu dowozu mieszkańców do Obwodowych Komisji Wyborczych podczas WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 21 października 2018 r. (niedziela)Mieszkańcy gminy Miłoradz będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu do lokali wyborczych, zgodnie z poniższym rozkładem:

 

Zobacz całość: http://www.tvregionalna24.pl/aktualnosci/22592,wybory-samorzadowe-2018-bezplatny-transport-dla-mi

Mieszkańcy gminy Miłoradz będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu do lokali wyborczych, zgodnie z poniższym rozkładem:

 

Zobacz całość: http://www.tvregionalna24.pl/aktualnosci/22592,wybory-samorzadowe-2018-bezplatny-transport-dla-mi

Urząd Gminy w Miłoradzu informuje o rozkładzie jazdy autobusu uruchomionego w celu dowozu mieszkańców do Obwodowych Komisji Wyborczych podczas WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. Mieszkańcy gminy Miłoradz będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu do lokali wyborczych, zgodnie z poniższym rozkładem:

 

Zobacz całość: http://www.tvregionalna24.pl/aktualnosci/22592,wybory-samorzadowe-2018-bezplatny-transport-dla-mi

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości