Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Blokada drogi krajowej nr 62 - odcinek Sokołów Podl. - Siemiatycze.


ostatnai modyfikacja: 30.03.2015
dodane: 04.02.2015

 

 

 

Uprzejmie informuję, że w dniu 05.02.2015r. o godz. 11.30 w miejscowości Wasilew Szlachecki gm. Repki powiat sokołowski, na drodze krajowej DK62 Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych (OPZZRiOR) z siedzibą w Warszawie ul. Kopernika 36/40, planuje zorganizowanie zgromadzenia publicznego.

Przewidywana ilość uczestników 200 osób, czas zgromadzenia 5 dni. Organizatorem zgromadzenia jest działający w imieniu OPZZRiOR Sławomir Izdebski. Celem zgromadzenia jest zwrócenie uwagi władz na tragiczną sytuację w rolnictwie.

Zakładamy, że zgromadzenie może przyjąć formę blokady drogi krajowej nr 62 (odcinek Sokołów Podlaski - Siemiatycze woj. podlaskie).

KPP w Sokołowie Podlaskim podjęła działania w formie zabezpieczenia prewencyjnego z wyznaczeniem objazdów.

Planowane objazdy dla pojazdów ciężarowych, w szlaku drogi K62 (Sokołów Podlaski - most na rzece Bug w m. Frankopol - Siemiatycze województwo podlaskie).

1)    Z kierunku Siedlce drogą krajową K63 do drogi nr 8 (kierunek Białystok) oraz do drogi nr W 690, 694 (kierunek Ciechanowiec - Siemiatycze woj. podlaskie).

2)    Z kierunku Warszawa drogą K62 do drogi K 63, w kierunku do drogi nr 8 (kierunek Białystok), do drogi nr W 690, 694 (kierunek Ciechanowiec -Siemiatycze woj. podlaskie) lub drogą K-63 drogą w kierunku Siedlec.

Objazdy dla pojazdów osobowych zaplanowano drogami powiatowymi w kierunku: Sokołów Podlaski - Paprotnia - Łosice - Siemiatycze w kierunku do drogi nr 2 i nr 19. Repki - Bartków - Kózki do drogi nr 19. Skrzeszew- Korczew - Kózki do drogi nr 19.

W załączeniu mapy z naniesionymi objazdami. Proszę o wykorzystanie powyższej informacji przy planowaniu ewentualnych przejazdów przez nasz powiat.

 

Otrzymują:

1.    Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach.

2.    Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

3.    Starostwo Powiatowe w Łosicach.

4.    Starostwo Powiatowe w Siedlcach.

5.    Starostwo Powiatowe w Węgrowie.

 

 

Zobacz pismo w oryginale - PDF.

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości