Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

dot. Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Węgrowskiego


ostatnai modyfikacja: 10.06.2015
dodane: 27.05.2015

 

* - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - *

OBWIESZCZENIA w pliku PDF

* - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - *

 

OBWIESZCZENIE
Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 269
w Łochowie
z dnia 15.05.2015 roku


Okręgowa Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości osób uprawnionych, że w wyborach do Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Węgrowskiego, zarządzonych na dzień 31 maja 2015 r, uprawnieni do głosowania mieszkańcy z terenu Miasta i Gminy Łochów głosować będą w budynku Urzędu Miasta Łochów. Al. Pokoju 75.

 

Glosowanie przeprowadzone zostanie w godzinach:
8 : 00 - 1 8 : 00.

 

Spis osób uprawnionych do udziału w głosowaniu będzie wyłożony do publicznego wglądu w Urzędzie Miasta od 17 maja 2015 roku w godzinach pracy urzędu.

 

Przewodniczący
Okręgowej Komisji Wyborczej

 

 

* - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - * - *

 

 

OBWIESZCZENIE
Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 269
w Łochowie
z dnia 15.05.2015 roku


Na podstawie art. 27 ust. 5 ustawy o izbach rolniczych i § 15 Uchwały nr 8/2010 Krajowej Rady Izb Rolniczych, Okręgowa Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości osób uprawnionych, że w wyborach do Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Węgrowskiego, zarządzonych na dzień 31 maja 2015 roku, zarejestrowani zostali następujący kandydaci na członka Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej:

1. Kielan Krystyna Zofia, lat 49, wykształcenie średnie, zam. ul. Woźniaka 14. Kamionna, 07-130 Łochów.

2. Krysik Piotr, łat 29, wykształcenie wyższe, zam. Pogorzelec 17, 07-130 Łochów.

3. Zach Piotr, lat 44, wykształcenie średnie, zam. Baczki 56, 07-130 Łochów.

 

Przewodniczący
Okręgowej Komisji Wyborczej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości