Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

dotyczy projektu Programu Budowy Dróg Krajowych


ostatnai modyfikacja: 27.10.2015
dodane: 30.06.2015

Szanowny Panie Burmistrzu,
w odpowiedzi na pismo z dnia 15 maja 2015 r. (znak: L.dz.3924.2015) w sprawie włączenia do projektu Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (Program) inwestycji polegającej na budowie 7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 62 na terenie gminy Łochów umożliwiającego bezpieczny przejazd przez skrzyżowanie dróg k rajowych nr 50 i 62 uprzejmie informuję, że kwestia rozwiązania problemu komunikacyjnego gminy Łochów jest w dalszym ciągu przedmiotem rozmów i dyskusji, zarówno wewnątrz Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, jak również z jednostkami nadzorowanym i podległymi (Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oraz PKP PŁK S.A.), których celem jest wypracowanie zakresu rzeczowego oraz finansowego inwestycji oraz potencjalnego porozumienia dotyczącego wzajemnej współpracy zarządców obu obiektów infrastrukturalnych.


Z uwagi na trwające prace nad ostatecznym kształtem list inwestycyjnych ujętych w projekcie Programu, za wcześnie jest na jakiekolwiek deklaracje związane z zapewnieniem finansowania na budowę obwodnicy Łochowa. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju dokłada wszelkiej staranności, by znaleźć satysfakcjonuje rozwiązanie kwestii przejazdu przez węzeł komunikacyjny w Łochowie.

 

 

Zobacz pismo w oryginale - PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości