Dyżur nadzoru nad gospodarką leśną

ostatnai modyfikacja: 03.07.2019
dodane: 03.07.2019

Starostowo Powiatowe w Węgrowie informuje, że w związku ze zmianą firmy sprawującej w imieniu starosty nadzór nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności skarbu Państwa, w pierwszej połowie lipca 2019r. nie będzie osoby dyżurującej w Gminie Łochów. Równocześnie wnioski mogą być składane do Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Piłsudskiego 23, pokój 204. Nowy harmonogram z dyżurami zostanie ogłoszony niezwłocznie po ustaleniu z firmą.

autor: P.Wyszyński