Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

gminne obchody Dnia Strażaka


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 12.05.2017

 

 

W sobotę, 6 maja 2017 r. odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. Uroczystość rozpoczęła msza święta koncelebrowana przez księży Antoniego Kunickiego  - kapelana strażaków Gminy Łochów i o. Rafała Kapałę SSCC  -  proboszcza parafii Gwizdały.

Po mszy świętej poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście na czele ze starostą powiatu węgrowskiego Krzysztofem Fedorczykiem, burmistrzem Łochowa Robertem Gołaszewskim, wiceburmistrzem Małgorzatą Łotarską, st. bryg. Ireneuszem Królikiem – Doradcą Komendanta Głównego PSP,  udali się na plac przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pogorzelcu, gdzie odbył się uroczysty apel.

Podczas apelu, Prezes Zarządu  Oddziału  Gminnego i  Powiatowego  Związku OSP - Ryszard  Gajewski, wręczył medale druhom OSP naszej gminy.

Strażacy przyjęli szczególne podziękowania od Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego w formie dyplomów,  za pracę na rzecz społeczności lokalnej, zaangażowanie i ciągłą gotowość do niesienia pomocy potrzebującym.

 

 

osp1

osp2

 osp3

 osp4

 osp5

 osp6

 osp7

 osp8

 osp9

 osp10

 

 

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości