Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Kolejny etap prac nad Obwodnicą Łochowa.


ostatnai modyfikacja: 18.02.2021
dodane: 18.02.2021

 

Biuro projektowe „TRAKT” na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad opracowuje Studium Techniczno Ekonomiczno Środowiskowe z elementami koncepcji programowej dla zadania – Budowa Obwodnicy Łochowa. Po sporządzeniu dokumentacji STEŚ zostanie złożony wniosek o wydanie decyzji środowiskowej.

Budowa Obwodnicy Łochowa w ciągu DK62 jest zaplanowana w ramach obowiązującego Programu Budowy Dróg Krajowych. Zgodnie z harmonogramem uzyskanie decyzji środowiskowej, która rozstrzygnie o ostatecznym przebiegu drogi jest planowane na III kwartał 2021 roku. Ogłoszenie przetargu i wybór wykonawcy planowane jest na 2024 r.

Materiały do wglądu są dostępne w Urzędzie Miejskim. Korytarz, II piętro, obok pok. 218.

Wariant 1 - pobierz plik ZIP

Wariant 2 - pobierz plik ZIP

 

ZABRANIA SIĘ kopiowania plików z planami i projektami (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości