Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Łochów też grał


ostatnai modyfikacja: 15.01.2019
dodane: 15.01.2019

14 stycznia odbył się 27 finał WOŚPu. Jego celem  jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 30 wolontariuszy przyłączyło się do naszej akcji.

Szefem sztabu jest Katarzyna Politowska. Na scenie wystąpili m.in. SP 2 w Łochowie, KASSPI, Zespół Tańca Ludowego Sadzewiczowa, Next Level, Cheerleader Łochów SP 3, MMA, Derwana, Patrycja i Milena Wielgat, gwiazda wieczoru-Marioo i wiele innych. Na zakończenie odbyła się również dyskoteka na której zagrał DJ Polak JR. Nie zabrakło również światełka do nieba. Między przerwami odbywały się licytacje różnych przedmiotów. Przez cały czas otwarta była kawiarenka, kącik z animacjami dla dzieci, przytulisko Jadów, stajnia Kaliska oraz loteria fantowa. W tym roku wolontariuszom udało się zebrać 26 248,31zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości