Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Noc Bibliotek w Łochowie


ostatnai modyfikacja: 10.10.2019
dodane: 10.10.2019

W piątek 4.10. w naszej bibliotece odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek pod hasłem: "Znajdźmy wspólny język". Podczas warsztatów dzieci na wstępie wysłuchały opowiadania pt. "Dom na drzewie". Nie zabrakło też zagadek i wspólnych zabaw. Następnym punktem programu było budowanie własnych domków. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, pomysłów i zapału do tworzenia własnych gniazdek nie brakowało. Wymiana doświadczeń pomagała w udoskonalaniu własnych budowli. Po tak ciężkiej pracy wszyscy chętnie zajadali się pysznymi goframi i zasiedli do wspólnego oglądania filmu pt."Ptyś i Bill". Energii jednak było jeszcze bardzo dużo, dlatego też w dalszej części wieczora odbyły się zabawy ruchowe a nawet wspólne tańce. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przybycie i zapraszamy do wspólnej zabawy razem z nami na kolejnych zajęciach

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości