Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 12.05.2017

 

 

ŁOCHÓW – Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie

8 maja br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w  Łochowie odbyła się Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości, której organizatorem był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Warszawa Oddział w Siedlcach, a współorganizatorem Urząd Miejski w Łochowie

W Olimpiadzie wzięło udział 31 uczestniczek z terenu gminy Łochów, które rozwiązywały test zawierający 40 pytań z zakresu obejmującego tematy niezbędne w racjonalnym prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pytania dotyczyły przedsiębiorczości na wsi, agroturystyki i turystyki wiejskiej, funduszy unijnych, przetwórstwa, przechowalnictwa i sprzedaży żywności, produktów tradycyjnych i regionalnych, unowocześniania  gospodarstwa domowego, funkcjonalnego i estetycznego urządzania zagrody wiejskiej.
Największą ilość punktów uzyskała Pani Małgorzata Podgórska, która zgodnie z regulaminem nie mogła zostać laureatką, gdyż w tamtym roku zdobyła ten tytuł.

Laureatkami zostały: Monika Kostrzewa (Brzuza), Stanisława Pióro (Łojew), Stanisława Rzepczyńska (Łochów)

Nagrody dla Pań, które uzyskały I, II i III miejsce, ufundowane przez Urząd Miejski w Łochowie, wspólnie z komisją konkursową wręczył Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, który złożył serdeczne gratulacje i życzył powodzenia w etapie powiatowym olimpiady.

 

 olimpiada1

olimpiada2

 olimpiada3

 olimpiada4

 olimpiada4

 olimpiada5

 olimpiada6

 olimpiada7

 olimpiada8

 

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości