Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 04.12.2017

Biblioteka Publiczna im. Medarda Downarowicza w Łochowie była organizatorem spotkania z pisarzem i dziennikarzem Arkadiuszem Niemirskim, które odbyło się dnia 4 grudnia 2017r.  w Szkole Podstawowej w Gwizdałach.

Nasz gość znany jest czytelnikom z kontynuacji serii „Pan Samochodzik i.....”.

Teraz zajmuje się wyłącznie pisaniem książek detektywistycznych. W ostatnich latach ukazały się dla młodzieży „Pojedynek detektywów „ i „Testament bibliofila”, oraz zbiór opowiadań kryminalnych dla dorosłych”Zbrodnia prawie doskonała”.

Wielkim atutem spotkania była prezentacja multimedialna przygotowana przez autora ukazująca historię jego życia i twórczości.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze Na zakończenie autor podpisywał swoje książki.

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości