Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Staż w Urzędzie Miejskim w Łochowie


ostatnai modyfikacja: 21.02.2020
dodane: 21.02.2020

Urząd Miejski w Łochowie przyjmie na staż 2 osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Węgrowie jako bezrobotne oraz spełniające kryteria kwalifikujące do odbycia stażu na stanowisko - technik prac biurowych.

Dodatkowe wymagania:

– wykształcenie min. średnie,

– dobra znajomość obsługi komputera,

– komunikatywność,

– sumienność,

– zdolności organizacyjne.

Oferty prosimy składać do dnia 26 lutego 2020 roku w Biurze Obsługi Mieszkańca.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 25 64 37 885

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości