Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Szlachetna paczka - zostań liderem w Łochowie!


ostatnai modyfikacja: 01.07.2014
dodane: 25.06.2014

 

Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI w Łochowie!

 

To już ostatni dzwonek, by zostać Liderem SZLACHETNEJ PACZKI 2014 w Łochowie. Jeśli do końca czerwca uda się go znaleźć, w grudniu pomoc dotrze do najbardziej potrzebujących w naszej miejscowości.

 

Uczą się zarządzania pracą i czasem innych wolontariuszy, bezpośrednio pomagają potrzebującym, realnie zmieniają otoczenie, w którym żyją – to Liderzy SZLACHETNEJ PACZKI, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych. A przy okazji posiądą mnóstwo przydatnych w późniejszym życiu umiejętności, pożądanych szczególnie na rynku pracy. Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi  się Lider, SZLACHETNA PACZKA w grudniu dotrze z pomocą oraz impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin.

       

W Łochowie wciąż trwają poszukiwania Lidera SZLACHETNEJ PACZKI!

Jak się zgłosić? Wystarczy wejść na www.superw.pl i wypełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca. SZLACHETNA PACZKA gwarantuje Liderom serię szkoleń, które przygotują go do pełnienia swojej roli.

 

W 2013 roku SZLACHETNA PACZKA  zjednoczyła aż 617 000 osób. W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Halinka Mlynkova, Anna Mucha, Szymon Majewski, Robert Lewandowski wraz z innymi sportowcami oraz aktorka Basia Kurdej-Szatan. Dla 74% Liderów, udział w SZLACHETNEJ PACZCE był jednym z najważniejszych wydarzeń w ich życiu.

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości