Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Uwaga! Utrudnienia z wyjazdem oraz wjazdem do posesji zlokalizowanych przy ulicy Wyszkowskiej w Łochowie


ostatnai modyfikacja: 05.10.2020
dodane: 05.10.2020

 

Wykonawca robót budowlanych dla zadania „Zaprojektowanie i wykonanie skrzyżowania dwupoziomowego w Łochowie w km 57,915 Linii kolejowej nr 6 w ramach Projektu „Prace na linii E75 na odcinku Sadowne-Czyżew wraz z robotami pozostałymi na odcinku Warszawa Rembertów – Sadowne””  niniejszym informuje, że w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi od dnia 05.10.2020 r. do dnia 9.10.2020 r. możliwe będą utrudnienia z wyjazdem oraz wjazdem do posesji zlokalizowanych przy ulicy Wyszkowskiej w Łochowie.

Wykonawca ze swej strony postara się do minimum zniwelować związane z tym utrudnienia i maksymalnie skrócić czas wykonywania robót.

Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia.

Z poważaniem

PORR S.A.

 

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości