Uwaga! Ważna informacja!

ostatnai modyfikacja: 26.02.2020
dodane: 26.02.2020

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z informacjami, że od jakiegoś czasu na terenie Gminy Łochów pojawiają się osoby, które zachęcają do podpisywania umów dotyczących montażu instalacji solarnych i fotowoltaicznych, informujemy, że Gmina Łochów obecnie nie prowadzi naboru do programu Odnawialne Źródła Energii.

Informujemy również, że jeżeli w przyszłości pojawi się możliwość kolejnej edycji programu OZE z dofinansowaniem dla Mieszkańców zostaną Państwo o tym powiadomieni.

autor: A.Grądzka