Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Wizyta Biskupa Drohiczyńskiego w gminie Łochów


ostatnai modyfikacja: 15.12.2016
dodane: 25.10.2016

21 października 2016r. w Urzędzie Miejskim w Łochowie zaszczycił nas swoją obecnością  J.E. Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus. Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski zapoznał Biskupa z funkcjonowaniem i pracą Urzędu, która polega nie tylko na obsłudze mieszkańców, ale również rozwija infrastrukturalnie i inwestycyjnie teren gminy Łochów. Następnie Biskup pobłogosławił wszystkich pracowników, mówiąc, że jest to szczególny rodzaj pracy, która jest służbą na rzecz dobra mieszkańców, byśmy byli życzliwi dla siebie nawzajem, bo przecież stanowimy jedną wielką rodzinę.

J.E.ks.B.Drohiczyński1

J.E.ks.B.Drohiczyński2

J.E.ks.B.Drohiczyński3

J.E.ks.B.Drohiczyński4

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości