Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

WÓLKA PAPLIŃSKA I KALINOWIEC


ostatnai modyfikacja: 28.04.2014
dodane: 19.02.2014

 

 

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI DZIAŁEK POŁOŻONYCH W MIEJSCOWOŚCI WÓLKA PAPLIŃSKA I KALINOWIEC – WAŻNE!!!

 

 

Burmistrz Łochowa informuje, że dla miejscowości Wólka Paplińska i Kalinowiec został sporządzony projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego określa m.in. przeznaczenie poszczególnych terenów – wskazuje tereny przeznaczone pod zabudowę oraz tereny bez możliwości zabudowy. Określa również przebieg istniejących i projektowanych dróg.

Wszyscy zainteresowani w dniach od 20 lutego do 21 marca 2014 r. mogą zapoznać się z w/w projektem planu, który dostępny jest w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łochowie, Al. Pokoju 75, pokój 110, w godz. od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku oraz na stronie internetowej www.bip.gminalochow.pl —>Burmistrz Łochowa —> Obwieszczenia Burmistrza.

Ponadto Burmistrz Łochowa zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z autorami projektu planu, które odbędzie się w dniu 4 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łochowie, Al. Pokoju 75, w Sali konferencyjnej, pokój 107, o godz. 12.00.

Jeśli zatem posiadasz nieruchomość położoną w miejscowości WólkaPaplińska lub Kalinowiec koniecznie zapoznaj się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie Twojej działki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości