Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Zakończenie przebudowy drogi gminnej w Dąbrowie


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 31.08.2017

Zakończyły się prace związane z przebudową drogi gminnej w Dąbrowie. Roboty trwały od maja do sierpnia br. Droga ta przeszła ogromną metamorfozę i zyskała nową jakość. Jej oficjalny odbiór techniczny odbył się z udziałem inspektora nadzoru Jacka Księżopolskiego, wykonawcy Jerzego Szpańskiego oraz burmistrza Roberta Gołaszewskiego, wiceburmistrz Małgorzaty Łotarskiej i pracowników Urzędu Miejskiego w Łochowie.

Inwestycja obejmowała przebudowę drogi, której długość wynosi 980 mb, w ramach prac wykonano drogę o nawierzchni asfaltowej wraz z trzema przepustami poprzecznymi.

Wykonawcą robót drogowych była firma Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid, Czystość Spółka Jawna z Wołomina. Wartość zadania wyniosła 769 233,17zł brutto. Gmina Łochów na tę inwestycję otrzymała promesę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka w ramach usuwania skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej w kwocie 603 921,00 brutto.

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości