Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Zaproszenie dla organizacji poząrzadowych


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 15.11.2018

WARSZTATY AKTYWIZUJĄCE LOKALNE ŚRODOWISKA POZARZĄDOWE

 

W ramach wydarzenia przewidywane jest szkolenie lokalnych organizacji pozarządowych z aplikowania o środki zewnętrzne. W programie omówiony zostanie sposób śledzenia harmonogramu naborów wniosków, sposób wypełnienia wniosków oraz jak zapewnić niezbędny wkład własny.

Szkolenie będzie prowadzone we współpracy ze Stowarzyszeniem Scena Kultury

 

Termin Szkolenia to 22.11.2018 r. od godziny 14.30 w Sali Konferencyjnej na dworcu kolejowym w Łochowie Al. Łochowska 12A

 

Po zakończeniu szkolenia zostaną przeprowadzone konsultacje Rocznego Programu Współpracy Gminy Łochów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok

 

 Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu

 

Burmistrz Łochowa

 Robert Mirosław Gołaszewski

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości