Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Żegnamy Śp Jerzego Tomaszewskiego


ostatnai modyfikacja: 16.02.2016
dodane: 29.01.2016

 

 

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci w wieku 92 lat Jerzego Tomaszewskiego ps. Jur -  fotografa Powstania Warszawskiego. Znany był jako twórca około 2000 zdjęć dokumentujących walki powstańcze. Autor albumu "Epizody Powstania Warszawskiego". Członek  Rady Honorowej Budowy Muzeum Powstania Warszawskiego.  Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Popularyzator wiedzy na temat wojny i okupacji Polski. Związany  z mieszkańcami i terenem Gminy Łochów.

 

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

Msza Św. Pogrzebowa Ś.P Jerzego Tomaszewskiego odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2016 r. o godz.11:00 w kościele parafialnym w Kamionnie.

 

Osoba wyznaczona do pełnienia funkcji Burmistrza Łochowa

Urszula Anna Kalinowska

 

swieca

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości