Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

32 LAPTOPY DLA UCZNIÓW Z GMINY ŁOCHÓW


ostatnai modyfikacja: 21.10.2020
dodane: 08.05.2020

32 laptopy zakupione z projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regional-nego w ramach Programu Operacyjnego POLSKA CYFROWA na lata 2014 – 2020. - trafiły do łochowskich szkół podstawowych.         
    Na to zadanie Gmina Łochów uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Cyfryzacji w wysokości 80 tys zł

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości