Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Akcja "Pomóż się przytulić"


ostatnai modyfikacja: 25.07.2019
dodane: 25.07.2019

O co chodzi? A po co? A dlaczego?

Budzisz się po operacji a obok nie ma rodzica ... tylko rurki, kabelki, aparatura, obcy ludzie ... i mały miś, który się do Ciebie przytula i już wiesz, że będzie dobrze, musi być dobrze. Każdy może się dołączyć. Zapraszamy!

Wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń w budynku Urzędu Miejskiego w Łochowie (pudełko oznaczone akcją zbiórki w holu, przy wejściu obok Biura Obsługi Mieszkańca!).

Pomóż się przytulić

 

autor: P.Wyszyński


przejdź do archiwum wiadomości