Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Apel Komendanta Powiatowego Policji


ostatnai modyfikacja: 29.11.2019
dodane: 29.11.2019

Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie, zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie informacji i zarazem apelu, wśród mieszkańców miasta, na temat konieczności niesienia pomocy, osobom samotnie mieszkającym, niekiedy znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej czy też osobom bezdomnym, które w okresie jesienno - zimowym szczególnie mocno są narażone na ryzyko wychłodzenia co niesie zagrożenie dla ich zdrowia, a niekiedy życia z powodu niskich temperatur, zwłaszcza w nocy.

Posiadając informacje o miejscach pobytu osób bezdomnych prosimy, przekazywać je do właściwych instytucji, także Policji.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości