Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Dyżur nadzoru nad gospodarką leśną


ostatnai modyfikacja: 03.07.2019
dodane: 03.07.2019

Starostowo Powiatowe w Węgrowie informuje, że w związku ze zmianą firmy sprawującej w imieniu starosty nadzór nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności skarbu Państwa, w pierwszej połowie lipca 2019r. nie będzie osoby dyżurującej w Gminie Łochów. Równocześnie wnioski mogą być składane do Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Piłsudskiego 23, pokój 204. Nowy harmonogram z dyżurami zostanie ogłoszony niezwłocznie po ustaleniu z firmą.

autor: P.Wyszyński


przejdź do archiwum wiadomości