Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w Gwizdałach


ostatnai modyfikacja: 21.02.2018
dodane: 21.02.2018

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gwizdałach serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty.

25 lutego, czekamy na Was Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci w godz. 14.30 – 17.00. Zapewniamy mnóstwo atrakcji dla Najmłodszych i słodki poczęstunek dla wszystkich. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania nurtujące Rodziców przyszłych Przedszkolaków. Poznajcie Nas i nasze Przedszkole!

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości