Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Informator turystyczny służby celno-skarbowej


ostatnai modyfikacja: 03.07.2019
dodane: 03.07.2019

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie zachęcia do zapoznania się z treścią informatora turystycznego służby celno-skarbowej dotyczącego między innymi  norm ilościowo i wartościowych towarów przywożonych w bagażu osobistym podróżnych, przyjeżdżających z państw trzecich, wartości dewizowych, ograniczeń w przewozie i wywozie oraz informacji jak nie stać się ofiarą przemytników narkotyków.

Link do pobrania:

>>>pobierz PDF<<<

autor: P.Wyszyński


przejdź do archiwum wiadomości