Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

konkurs fotograficzny


ostatnai modyfikacja: 21.08.2016
dodane: 04.07.2016

 

 

Szanowni Państwo,

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz jedenasty realizuje konkurs fotograficzny „ Mazowsze bliskie sercu" . Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Temat konkursu „Mazowsze przeżyj i poczuj". Fotografie zgłaszane do konkursu powinny w sposób oczywisty nawiązywać do tematu konkursu. Nabór prac potrwa do 20 lipca 2016r.

W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród państwa jednostek, placówek oświatowych, Gminnych Ośrodków Kultury, pośród stowarzyszeń działających na państwa obszarze.

Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. W pierwszym etapie Jury wybierze 10 wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów Jury wybierze 3 zwycięskie prace, a laureaci zostaną wyróżnieni podczas finałowej gali i otrzymają nagrody.

Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl Gorąco zachęcam wszystkich do udziału w konkursie.

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości