Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Konkurs na projekt graficzny logo


ostatnai modyfikacja: 15.02.2019
dodane: 15.02.2019

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt graficzny logo związanego z 50. rocznicą nadania praw miejskich dla Łochowa.

Celem konkursu jest wyłonienie logo, które w jubileuszowym 2019 roku będzie promowało Łochów. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i opracowanie projektu graficznego logo „50 LAT ŁOCHOWA”, które będzie miało zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych, w tym m.in. umieszczenie w materiałach promocyjnych, folderach, na plakatach, papierze firmowym oraz innych drukach i materiałach wydawanych przez Urząd Miejski w Łochowie.

Projekt Logo należy składać w następujących formatach:

Kolorowy wydruk na sztywnym papierze formatu A4 (na odwrocie dane kontaktowe Uczestnika Konkursu), na nośniku elektronicznym, na płycie CD lub DVD zapisanych w formatach: *PDF, *JPG o wysokiej rozdzielczości oraz w formacie wektorowym. Pliki muszą dopuszczać możliwości zmiany skali i proporcji obrazu bez utraty jakości.

 

Konkurs ma charakter otwarty – skierowany jest głównie do mieszkańców Łochowa. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 projekty graficzne. Projektu logo należy dostarczyć do Urzędu Miasta w Łochowie osobiście (w zamkniętej kopercie) lub pocztą w terminie do 15 marca 2019 r. na adres:

Urząd Miejski w Łochowie

Al. Pokoju 75, 07-130 Łochów

Konieczne jest podanie danych do kontaktu z autorem projektu logo.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje specjalnie powołana komisja konkursowa. Autor zwycięskiego projektu otrzyma w nagrodę pieniężną w wysokości 500,00 zł (pięćset złotych).

Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU i pobrać załączniki (pobierz plik)

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości