Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Konkurs „Wielka Czcionka”


ostatnai modyfikacja: 21.06.2016
dodane: 13.06.2016

 

 

Konkurs Wielka Czcionka

 

Do 17 czerwca można zgłaszać adresy stron internetowych w kolejnej edycji KONKURSU WIELKA CZCIONKA 2016. , który zakłada krzewienie idei dziennikarstwa społecznego, propagowanie szeroko rozumianej kultury regionu i promocja młodych, dziennikarskich talentów, już po raz dziewiąty organizują: Katolickie Radio Podlasie i Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl oraz Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe.

 

Do udziału w konkursie zapraszamy wydawców niekomercyjnych witryn internetowych, twórców i wydawców szkolnych, parafialnych i hobbystycznych stron internetowych oraz autorów blogów. Jury konkursu oceniać będzie atrakcyjność treści, kultura słowa, sposób prezentacji, pomysłowość oraz szatę graficzną.


Laureaci konkursu otrzymują cenne nagrody:

1 miejsce i tytuł Wielkiej Czcionki 2016 - laptop
2 miejsce i wyróżnienie Wielka Czcionka 2016 - aparat fotograficzny
3 miejsce i wyróżnienie Wielka Czcionka 2016 - tablet,

a także możliwość promocji swojej działalności na antenie radia oraz na stronach portalu podlasie24.pl.


Adresy stron internetowych wraz z opisem należy nadsyłać  do 17 czerwca br.  na adres wielkaczcionka@radiopodlasie.pl

 

 

 

W e-mailu należy podać adres strony internetowych wraz z opisem. Do udziału w konkursie zapraszamy wydawców niekomercyjnych witryn internetowych, twórców i wydawców szkolnych, parafialnych i hobbystycznych stron internetowych oraz autorów blogów. Jury konkursu oceniać będzie atrakcyjność treści, kultura słowa, sposób prezentacji, pomysłowość oraz szatę graficzną.

Patronem konkursu, a jednocześnie jednym ze sponsorów głównej nagrody (laptop) jest siedlecki PEC.

Sponsorem kolejnej nagrody w konkursie (tablet) jest portalnowawycieraczka.pl

 

 

Przypominamy, że Katolickie Radio Podlasie i Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl oraz Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe już po raz 9. organizują konkurs Wielka Czcionka. Jego ideą jest krzewienie idei dziennikarstwa społecznego, propagowanie szeroko rozumianej kultury regionu i promocja młodych, dziennikarskich talentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości