Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

konsultacje społeczne


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 06.09.2017

Burmistrz Łochowa informuje i zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej na obszarze Gminy Łochów.

Konsultacje społeczne prowadzone będą w terminie 13-19 września 2017 r.

Przedmiotowe konsultacje prowadzone będą w formie otwartego spotkania warsztatowego w dniu 15 września 2017 r. o godz. 18 w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie oraz poprzez zbieranie pisemnych lub elektronicznych uwag mieszkańców.

Projekt „Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej na obszarze Gminy Łochów " wraz z formularzem uwag będzie dostępny w Urzędzie Miejskim w Łochowie Al. Pokoju 75, 07-130 Łochów pok. nr 119, oraz zostanie umieszczony na stronie internetowej Gminy Łochów www.gminalochow.pl, oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łochowie. www.bip.gminalochow.pl w zakładce konsultacje społeczne od dnia rozpoczęcia konsultacji.

 

PLAN MOBILNOŚCI

ZARZĄDZENIE. KONSULTACJE PROGRAMU

FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG I OPINNI plik doc.

FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG I OPINNI plik pdf.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości