Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

MAZOWIECKI INSTRUMENT AKTYWIZACJI SOŁECTW MAZOWSZE 2019


ostatnai modyfikacja: 05.07.2019
dodane: 05.07.2019

4 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Sadowne Burmistrz Robert Gołaszewski przy kontrasygnacie Zastępcy Skarbnika Katarzyny Matusik podpisał z Członkami Zarządu Województwa Mazowieckiego Janiną Ewą Orzełowską i Elżbietą Lanc umowy na dofinansowanie realizacji 5 zadań z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw.
    W ramach tego projektu będą zrealizowane następujące projekty: Zagrodniki - utworzenie placu zabaw, Matały - wyposażenie świetlicy wiejskiej, Łosiewice - utworzenie placu zabaw, Kamionna - budowa oświetlenia drogowego ul. Brzozowa, Gwizdały - zakup strojów ludowych dla Zespołu "Gwizdalanki”.
Wartość dofinansowania wynosi 42 101,00 zł.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości