Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Punkt Konsultacyjny czyste powietrze


ostatnai modyfikacja: 20.08.2019
dodane: 20.08.2019

Informacja o uruchomieniu Punktu konsultacyjnego Programu ‘Czyste Powietrze”

Od dnia 20 sierpnia rusza Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”. Punkt będzie znajdował się w pokoju 112 (I piętro). Od 2 września wyznaczony Pracownik w Punkcie konsultacyjnym pomoże Państwu w wypełnieniu wniosku o uzyskanie dofinansowania. Zapraszamy.

Informacje o Programie oraz wykaz niezbędnych danych do prawidłowego wypełnienia wniosku znajdziecie Państwo w panelu „Czyste Powietrze” na naszej stronie internetowej.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości