Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Remont ronda na skrzyżowaniu dróg nr 50 oraz nr 62


ostatnai modyfikacja: 06.06.2016
dodane: 23.05.2016

 

 

Gmina Łochów informuje, iż przekazana została w dniu dzisiejszym informacja o prowadzeniu od dnia 13.05.2016r. robót budowlanych polegających na remoncie ronda na skrzyżowaniu dróg nr 50 i nr 62.

 

Zgodnie z opisem technicznym prace podzielono na dwa etapy. W każdym z etapów prace będą prowadzone na połowie ronda, zaś ruch będzie odbywał się wahadłowo w ciągu drogi krajowej nr 50. Ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną.

Wloty na rondo w ciągu drogi krajowej nr 62 będą na czas prowadzenia prac zamknięte. Ruch od strony Węgrowa zostanie skierowany od drogi krajowej nr 62 poprzez Aleję Pokoju (droga gminna) do drogi krajowej nr 50. Ruch z kierunku Wyszkowa zostanie skierowany drogą powiatową nr 4201 W Pogorzelec - Barchów do drogi krajowej nr 50. Objazdy te będą dostępne dla pojazdów o DMC do 10 ton.

 

 

W załączeniu informacja oraz mapy objazdu o DMC do 10 ton oraz powyżej 10 ton:

 

1.  Pismo 1

2.  Pismo 2

3.  Mapa 1

4.  Mapa 2

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości