Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Sprzedaż Łochowskich Produktów Regionalnych


ostatnai modyfikacja: 21.06.2016
dodane: 20.05.2016

 

 

*** ŁOCHOWSKI PRODUKT REGIONALNY ***


Szanowni Państwo,
W związku z planem utworzenia na targowisku w Łochowie strefy sprzedaży Łochowskich Produktów Regionalnych bardzo prosimy o zgłaszanie się osób, które są zainteresowane sprzedażą takich produktów.
Warunkiem otrzymania miejsca handlowego w specjalnej strefie jest pochodzenie produktu z terenu Gminy Łochów. Na wyznaczonym i specjalnie oznakowanym stoisku będą mogły być sprzedawane wyłącznie produkty pochodzące z własnej produkcji z terenu naszej gminy. Mogą to być produkty spożywcze (warzywa, wędliny, miody) jak i rzemieślnicze (wyroby wiklinowe, koronki itp.).
Osoby zainteresowane uzyskaniem miejsca w takiej strefie prosimy o składanie informacji do Zarządzającego Targowiskiem (także poprzez Inkasenta). Informacje prosimy składać na formularzu (druk można pobrać w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Łochowie, u Inkasenta lub ze strony www.zgklochow.pl). Termin składania informacji: 8 czerwca 2016.

 

 

Zobacz w wersji PDF

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości