Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Tezaurus Nadliwiecki


ostatnai modyfikacja: 18.11.2019
dodane: 18.11.2019

Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Węgrowskiego i Gminy Bielany do współtworzenia "Tezaurusa nadliwieckiego" w ramach społecznej ochrony zabytków.

Zachęcamy do przesłania fotografii zabytku z najbliższej okolicy z krótkim opisem obiektu. Najlepsze fotografie zamieścimy w przewodniku po lokalnych zabytkach, a ich autorzy otrzymają jego egzemplarze autorskie.

Zadanie publiczne "Tezaurus nadliwiecki" realizowane przez Stowarzyszenie-Lokalną Grupę Działania "Bądźmy Razem" jest współfinansowane przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Partner projektu: Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie.

 

Z poważaniem,

Małgorzata Szeja

Dyrektor Biura LGD "Bądźmy Razem"

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości