Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Zaproszenie do wyrażenia uwag i opinii


ostatnai modyfikacja: 09.04.2021
dodane: 09.04.2021

Burmistrz Łochowa zaprasza do wyrażenia opinii i uwag do projektu raportu diagnostycznego partnerstwa Razem dla Rozwoju Doliny Liwca.

Formularz zgłaszania uwag oraz dokument raportu dostępne są na stronie: https://powiatwegrowski.pl/powiat/dokumenty/konsultacje-projektu-raportu-diagnostycznego-obszaru-partnerstwa-razem-dla-rozwoju-doliny-liwca.5364/

Wypełniony formularz prosimy odesłać na adres e-mail: CWD@powiatwegrowski.pl 

 

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości