Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Życzenia na nowy rok szkolny


ostatnai modyfikacja: 03.09.2018
dodane: 03.09.2018

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019 w imieniu swoim i pracowników Urzędu Miejskiego w Łochowie  pragnę złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów.

Życzę, aby był to dobry rok pełny sukcesów i pozytywnych chwil, a codzienne zaangażowanie i wysiłek, który wniesiecie w zdobywanie wiedzy i pracę, dał wszystkim duże zadowolenie, wymierne efekty edukacyjne i wiele satysfakcji.

Drodzy Uczniowie - bądźcie aktywni, ciekawi świata, nie ustawajcie w poszukiwaniach, zadawaniu pytań i rozwijaniu własnych horyzontów.

Szanowni Nauczyciele i Rodzice - życzę Wam wielu zawodowych sukcesów i dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych i pociech, która będzie doskonałym świadectwem Waszej ciężkiej pracy i tego, jak bardzo jest ona niezbędna nam wszystkim. 

Burmistrz Łochowa

Robert Gołaszewski

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości